top of page
Paulina_54.JPG

PAULINA OLSZEWSKA

Witaj! Jest mi bardzo miło, że tutaj jesteś ;)

kilka słów o mnie...

Jestem właścicielką marki PAULA ARTE, instruktorem stylizacji spojrzenia, konsultantką  z autorskimi warsztatami "Estetyka wrażeń" oraz "Psychologia piękna". Oprócz stylizacji rzęs pasjonuję się psychologią pozytywną, brandingiem sensorycznym, wrażeniami zmysłowymi, komunikacją opartą o potrzeby i doświadczenia klienta (customer experience). 

 

Moimi kursantkami są nie tylko stylistki z Polski, ale również z innych krajów tj. Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, a nawet w ostatnim czasie Indie. Uczę jak tworzyć piękne aplikacje, doradzam salonom urody jak poprawić jakość usług, aby nie tylko trafić do idealnego dla nas odbiorcy, ale też zadbać o jego pozytywne wrażenia. Stylizacją rzęs zajmuję się od 2015 r. i jestem medalistką międzynarodowych mistrzostw. Od 2021r. mam również przyjemność być sędziną w międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs.

 

Nieustannie pracuję nad budowaniem satysfakcji klienta. Jakich doznań, doświadczeń my jako kobiety poszukujemy w salonie urody oraz w kontakcie z marką, aby stać się zadowoloną stałą klientką? Jak chcemy być traktowane? Jakie doznania estetyczne wywołują u nas pozytywne emocje? Jak tworzyć wysokiej jakości usługę beauty?

Mimo, iż znalazłam już sporo odpowiedzi to wciąż poszukuję nowych :)

.  Byłam kilkukrotnie nominowana do nagród biznesowych. W 2018 r. otrzymałam prestiżową Lwicę Biznesu. W 2019 r. zostałam nagrodzona Diamentem Kobiecego Biznesu, a także miałam przyjemność być jedną z bohaterek książki: "Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, które zmieniają świat". W 2020 r. zostałam nominowana przez magazyn Imperium Kobiet do tytułu Szkoleniowiec Roku Branży Beauty.

 

Kocham ludzi i nic nie sprawia mi większej przyjemności niż dzielenie się wiedzą, warsztatem i pomysłami podczas konsultacji oraz szkoleń. Kocham odkrywać tajemnice pozytywnego wpływu na nasze zmysły.

"Z miłości do piękna i pasji
do ludzkiego umysłu" 
bottom of page