top of page
Paulina_31małe.jpg

PAULINA OLSZEWSKA

Witaj! Jest mi bardzo miło, że tutaj jesteś ;)

Kilka słów o mnie...

Tak tylko w skrócie:

  • ponad 300 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów

  • ponad 100 przeszkolonych indywidualnych kursantek

  • ponad 4000 godzin na sali szkoleniowej w roli instruktora

Jestem certyfikowaną naturoterapeutką, właścicielką salonu PAULA ARTE, instruktorem stylizacji spojrzenia, konsultantką  z autorskimi warsztatami "Estetyka wrażeń" oraz "Psychologia piękna". Oprócz stylizacji rzęs pasjonuję się bioestetycznymi terapiami twarzy, psychologią pozytywną, brandingiem sensorycznym, wrażeniami zmysłowymi, komunikacją opartą o potrzeby i doświadczenia klienta.

 

Moimi kursantkami są nie tylko stylistki z Polski, ale również z innych krajów tj. Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, a nawet w ostatnim czasie Indie. Uczę jak tworzyć piękne aplikacje, doradzam salonom urody jak poprawić jakość usług, aby nie tylko trafić do idealnego dla nas odbiorcy, ale też zadbać o jego pozytywne wrażenia. Stylizacją rzęs zajmuję się od 2015 r. i jestem medalistką międzynarodowych mistrzostw. Od 2021r. mam również przyjemność być sędziną w międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs.

 

Nieustannie pracuję nad budowaniem satysfakcji klienta. Jakich doznań, doświadczeń my jako kobiety poszukujemy w salonie urody oraz w kontakcie z marką, aby stać się zadowoloną stałą klientką? Jak chcemy być traktowane? Jakie doznania estetyczne wywołują u nas pozytywne emocje? Jak tworzyć wysokiej jakości usługę beauty?

Mimo, iż znalazłam już sporo odpowiedzi to wciąż poszukuję nowych :)

.  Byłam kilkukrotnie nominowana do nagród biznesowych. Miałam przyjemność być jedną z bohaterek książki: "Kobiety, które zmieniają świat". W 2020 r. zostałam nominowana przez magazyn Imperium Kobiet do tytułu Szkoleniowiec Roku Branży Beauty.

 

Kocham ludzi i nic nie sprawia mi większej przyjemności niż dzielenie się wiedzą, warsztatem i pomysłami podczas konsultacji oraz szkoleń. Kocham odkrywać tajemnice pozytywnego wpływu na nasze zmysły.

"Z miłości do piękna i pasji
do ludzkiego umysłu" 
bottom of page